logo

Prieš atvykstant į studiją
Prieš atvykstant į mūsų studiją, mes rekomenduojame:
Apgalvoti, ar norėtumėte nuomuotis, ar įsigyti mūsų suknelę. Norinčioms mėgautis šiuo atsiminimu dar ne kartą arba romantikėms, kurios trokšta po ceremonijos iš karto leistis į saulėlydį, rekomenduojame suknelę įsigyti, tokiu būdu gaunant neįkainojamą galimybę,kaskart panorėjus, grižti į vieną iš gražiausių dienų jūsų gyvenime.

Kokios suknelės norėtumėte? Apsilankykite mūsų elektroniniame suknelių kataloge labiausiai patinkančius modelius, kurie, jūsų manymu, geriausiai atskleis jūsų grožį ir kūno formas. Taip pat galite apsilankyti mūsų Facebook paskyroje, kad pasisemtumėte įkvėpimo ir naujienų apie naujausius modelius ir vestuvines idėjas. O jei norite kažko itin išskirtinio ir ilgaamžio, siūlome ir suknelių siuvimo ir taisymo paslaugas. Juk kartais trūksta tik kelių dygsnių iki jūsų svajonių suknelės. Užsukite ir mes pažadame, jog ją rasime. Drauge.
DUK
Suknelės kaina priklauso nuo to, ar nuspręsite ją pirkti ar nuomuotis. Kiti pagrindiniai faktoriai – medžiaga ir jos jausmas ant pirštų galiukų (nuo paprastesnių audinių iki prabangaus šilko); modelis bei detalių žaismas audinyje (rankų darbo siuviniai, perlai, Svarovskio kristalai).
Mūsų suknelių pasirinkimas – itin platus. Rasime idealų variantą visų figūrų moterims. Juk moteriškumas – mūsų žavesys, tiesa?
Konsultacijos laiką reikia rezervuotis telefonu, kadangi norime visą savo dėmesį Jūsų apsilankymo metu skirti būtent Jums. Konsultacijos kaina 10€ - perkant ar nuomojantis vestuvinę suknelę konsultacija nemokama.
Taip. Sukneles, esančias mūsų salone galite nusipirkti ir mėgautis šiuo atsiminimu dar ne kartą.
Taip, visus suknelių modelius mūsų salone galite tiek išsinuomoti, tiek nusipirkti. Taigi, kiekvienai rasime tobulą pasirinkimą ir išeitį. Juk kiekviena moteris yra verta savo svajonių vestuvių.
Taip, siuvame sukneles pagal užsakymus. Galite susikurti savo idealią suknelę nuo audinio iki smulkiausių detalių, kurios pabrėš jūsų asmenybę ir tobulą skonį. Daugiau informacijos galite sužinoti užsukę į mūsų suknelių siuvimo ir taisymo paslaugų puslapį, bei kontaktiniu telefonu ar elektroniniu paštu.
Taip. Vestuvinę suknelę, tiek įsigytą mūsų salone, tiek kitur, galime pritaikyti Jūsų figūrai ir poreikiams. Juk kartais tereikia šiek tiek patobulimų, kelių dygsnių tam, kad sukurtumėm jūsų svajonių suknelę. Daugiau informacijos galite sužinoti užsukę į mūsų suknelių siuvimo ir taisymo paslaugų puslapį, bei kontaktiniu telefonu ar elektroniniu paštu.
Taip, turime. Pabrėšime arba paslėpsime jūsų pakitusias kūno linijas ir padėsime jūsų moteriškam žavesiui tobulai bei subtiliai atsiskleisti šią ypatingą dieną.
2017 all rights reserved "Mon Amour"