logo

Vestuvių mados studija
MON AMOUR
Studijoje „Mon Amour“ mes tikime, kad vestuvinė suknelė turi tobulai atitikti kiekvienos klientės svajonę, skonį ir norus. Kiekvienas Jūsų apsilankymas – brangi akimirka kartu, kupina juoko, džiaugsmo ir minčių apie tą ypatingą dieną. Daugiau nei dešimtmetį mes džiaugiamės galėdami tapti Jūsų istorijos dalimi. Dėl šios priežasties mes nuolatos tobulėjame, atsinaujiname bei pildome savo asortimentą ir žinias apie naujausias tendencijas. „Mon Amour“ tai ne tik suknelių studija, tai Jūsų geriausia draugė, Jūsų patarėja, tai Jūsų noras balto audinio glėbyje. Užeikit ir susipažinkit su juo artimiau.
Kiekvienas Jūsų apsilankymas mums yra ypatingas - mūsų ekspertų komanda dirba tam, kad Jūsų apsilankymo metu skirti visą dėmesį Jums. Savo studijoje siekiame sukurti malonią atmosferą, kurioje nuotaka gali jaustis patogiai ir atsiskleisti, tam, kad surasti suknelę, kuri bus ne tik dėvima vieną dieną, bet ir išliks nuostabiu prisiminimu visam likusiam gyvenimui.
Savo studijoje puošemėme daugybę nuotakų, ir su kiekviena iš jų stengiamės sukurti šiltus santykius. „Mon Amour“ kolektyvas yra dėkingas už jūsų pasitikėjimą bei galimybę tapti maža kiekvienos gražios istorijos dalimi.
monamour
2017 all rights reserved "Mon Amour"